handlu na rynkach terminowych

W tym artykule opiszę wam podstawowe rzeczy o tym, jak do handlu na rynkach terminowych. Przede wszystkim, jaka jest przyszłość kontraktu?

Jest to pochodna finansowy i jak http://www.opcjeonline.com/opteck/ każdy pochodnej finansowej musimy instrumentu bazowego. Wartości te mogą być parach walut, indeksy, towary, obligacje itp

Pierwszą rzeczą, jaką należy wiedzieć, jak obliczyć swój zysk z rynków terminowych i cech przyszłego zasobu, który handlu. opcjeonline Kategorię futures są kontrakty e-mini. Skupię się na nich. Są to kontrakty, ale trzeba zapłacić o 1/5 marginesu trzeba będzie płacić z wielkich kontraktów.

Jednym z popularnych atutem e-minis to indeks S & P 500. To nazywa się e-mini / ES i zysk obliczany przez wzrost lub spadek każdego kleszcza. Co to jest kleszcz? Jest to minimalna zmiana ceny. W tym przypadku jest to 0,25, a można zarobić lub stracić 12,5 $ za zamówienia przez tę zmianę.

Spójrz. Aktualna cena kontraktu ES wynosi 1676,5. Jeśli kupujesz kontrakt i teraz cena wzrośnie co 1677.5 mamy 4 kleszcze wzrosnąć (0.25X4). Nasz zysk wynosi 4X 12,5 = 50 $. Jeśli kupił 5 kontraktów Na stronie partii nasz zysk może być 4X 12,5x 5 = 250 $.

Od tego zysku trzeba usunąć prowizji trzeba zapłacić w swoim brokerem. Jak można zrozumieć ze wzrostu lub spadku zawartość tylko o 1 punkt w rynku (4 kleszcze) lub mniej można zrobić dobre pieniądze.

W ciągu ostatnich paru postach pisałem o pionowych spreadów w szpiega. A Butterfly lub Condor jest kombinacją hossy i bessy spreadów pionowych. Istnieje wiele odmian –

Out pieniędzy zwyżkowy pozycji złożonej z wszystkich połączeń jest „wywołanie mucha”

Out pieniędzy niedźwiedzi pozycji złożonej z wszystkich stawia to „umieścić fly”