stosunek

Choć nie ma dwóch dni są dokładnie takie same, a każdy dany dzień mogą odbiegać od tendencji, jeśli handel amerykańskie indeksy giełdowe można zauważyć pewnych porach dnia, gdy rynki milknie,odwraca i http://www.opcjeonline.com staje się bardziej niestabilna. Oto kilka time-of-day tendencje na rynku akcji w USA. Jeżeli istnieją komunikaty informacyjne zaplanowano, wiadomość może mieć znaczący wpływ, a zatem może zakłócić czasu tendencji dziennie. Tendencje są czymś zachować w głębi swojego umysłu, teraz mówi ale nie powinny być przedmiotem obrotu w oderwaniu, a stosowany w połączeniu z dobrze sprawdzonych strategii.

Czasy są szacunki, a nie dokładne.

09:30 EST – Otwarta i może powodować Czytaj tutaj początkowy napór w jednym kierunku.

09:45 EST – Zazwyczaj zobaczyć Odwiedź tę stronę jakiegoś odwrócenia. Ten jest zazwyczaj mniejsza powodując jedynie zmianę krótkoterminowego.

10:00 EST – prawdopodobnie będzie silniejszy punkt zwrotny.

11:30 EST – Europa zamyka się, a rynek opcjeonline albo spowalnia trochę pozycji na amerykańskiej obiadowej lub może zbliżyć krótkoterminowe maksima lub minima zależności od tego czy kupcy europejscy są ściśnięte do zamykania pozycji.

12:00 do 1: 00/1: 30 PM EST – Lunch Time w Nowym Jorku i zazwyczaj jest spowolnienie. Rynek jest prawdopodobne, aby odejść od wysokiej lub niskiej temperaturze.

1:30 do 2:00 PM EST – po godzinie obiadowej rynek często starają się wcisnąć w tym samym kierunku było poruszającego przed tutaj godziną lunchu, chociaż nie należy się spodziewać. Jeżeli rynek jest zakres związany, poszukaj wybuchu w tym czasie.