Wypłata

Poniżej przedstawiono kilka podstawowych, a nie tak podstawowe, warunki handlowe, które będziesz opcjeonline prawdopodobnie usłyszeć, jak wejść w świat opcji binarnych.

Opcja Kupna : Umowa między kupującym a sprzedającym, który daje nabywca rozmowy prawo do zakupu bazowego instrumentu finansowego po określonej opteck cenie i czasie. opinie opteck broker opcje binarne W najprostszych słowach, opteck opcja kupna jest kupiony przez przedsiębiorców spodziewających aktywów na wzrost wartości (powyżej ceny wykonania) przed wygaśnięciem opcji.

Z tradycyjnych opcji, jak wiele można stracić lub dokonać zależy od kosztów opcji (koszt opcji jest maksymalna strata) i jak dotąd ruchy rynku, powyżej IQ Option ceny wykonania. Z IQ Option broker opinie 2016 opcji binarnych, ryzyko IQ Option jest ograniczone do wysokości zainwestowanych, a zyski są ustawione na określoną kwotę, niezależnie od tego, jak daleko podstawowych ruchów aktywów powyżej ceny wykonania.

Opcja Put: umowa pomiędzy kupującym a sprzedającym, który daje nabywcy put prawo do sprzedaży bazowego instrumentu finansowego po określonej Topoption cenie i czasie. W Topoption opcje binarne opcje binarne najprostszych słowach, Topoption opcja sprzedaży jest kupiony przez przedsiębiorców spodziewających aktywów do spadku wartości (poniżej ceny wykonania) przed wygaśnięciem opcji.

Z tradycyjnych opcji, jak wiele można stracić lub dokonać zależy od kosztów opcji (koszt opcji jest maksymalną stratę), a na ile ruchów na rynku poniżej opcje binarne ceny wykonania. opinie opcje binarne opinie Z opcji binarnych, ryzyko jest opcje binarne ograniczone do wysokości zainwestowanych, a zyski są ustawione na określoną kwotę, niezależnie od tego, jak daleko podstawowych ruchów aktywów poniżej ceny wykonania.

Instrument bazowy: Składnik na którym opcja jest skonstruowany. Pary walutowe, akcje i towary są przykładami aktywów bazowych, na których oparte są umowy opcji.

Na Pieniądze: Odnosi się do sytuacji, w której jedną z opcji jest cena wykonania Plus500 jest taka sama jak opinie Plus500 broker cena instrumentu bazowego. Na przykład, Plus500 jeśli kupisz opcję S & P 500 z ceną wykonania 1500, a S & P500 jest obecnie wyceniany na 1500, Twój opcją jest „na pieniądze” lub „ATM”.

Zwrot : Gdy kwota zainwestowana w handlu jest zwracany do klienta, ponieważ opcja wygasła na pieniądze (ATM) -a rzadko.